O nás

Na našich akcích vytváříme rodinnou a bezpečnou atmosféru. Klademe důraz na komunikaci s rodiči a individuální práci s dítětem, je to především odměna za intenzivní práci dětí i vedoucích na schůzkách a výpravách. Skladba účastníků (max 25 účastníků) je vždy zvolena tak, aby byl vytvořen funkční kolektiv, který se mezi sebou zná a je motivován se dlouhodobě a pravidelně potkávat, a tím na sebe navzájem pozitivně působit. Tábory vedou zkušení vedoucí s mnohaletou praxí. Posláním přihlášky dítě není automaticky zařazeno na akci.

Duha Jasmín působí jako spolek dětí a mládeže již od roku 1997. Naším hlavním mottem vždy bylo dávat důraz na akceptující prostředí a zažití pocitu úspěchu. Dlouhodobě se nám osvědčuje pracovat na nácviku sociálních dovedností, přijetí sebe sama a pochopení fungování kolektivu. Na tomto se podílí vedoucí s odbornou erudicí (speciální pedagogové, psychologové, pedagogové, proškolení dobrovolníci). S dětmi a mládeží pracujeme dlouhodobě a na našich akcích jsou vítáni nejen děti s ADHD a školsky neúspěšné.

Mezi zlaté perly našeho programu patří např. natáčení filmu Kamarádi z jedné čtvrti, speleologie, hurá na lyže (nebo vodu), původní hry Noc dlouhých stínů, Wanjiny a mnoho dalších.

Máte-li chuť se zapojit, ať už jako dětský účastník, rodič nebo vedoucí, jste vítaní. Hledáme ochotné dobrovolníky (nejen) mezi studenty, kteří by rádi si zkusili práci s námi. Ideální pro odbornou praxi studentů, závěrečné práce nebo například jako letní brigáda. Více informací na našem kontaktu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *