Vánoční výprava ,,kamenice,,

Ahoj všichni, Na základě už předem ohlášené prosincové výpravy, bych Vás co nejsrdečněji chtěl pozvat na výpravu, která je poslední výletní akcí tohoto kalendářního roku. Nike Air Max 90 Femme Noir Et Rose Výprava se koná ve dnech 9.12.2011-11.12.2011 (pátek-neděle). Fjallraven Kanken NO.2 UK Sraz bude přibližně mezi 15:30-15:45 na Hlavním nádraží, u odjezdové tabule. Návrat bude přibližně okolo 16:00 tamtéž. Womens Air Jordan 3 S sebou si vezměte určitě teplé oblečení, nějaký dárek pro svého kamaráda/kamarádku, dále si vezměte pár kousků vánočního cukroví, aby jste se mohli podělit o dobroty se svými kamarády a i s vedoucími, určitě si vezměte také zimní obuv, rukavice, šálu. nike blazer mid uomo A svačinu na odpoledne a na večer. AIR MAX TAILWIND 8

No, to je zatím vše. Maglie Toronto Raptors Se všemi přihlášenými se budeme těšit v pátek 9.12.2011 na Shledanou. nike air max 90 pas cher Bude to fakt nejlepší výprava podzimu. Chaussures nike Tak zatim ahoj. Nike Air Max 90 femme Hodně zdaru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené, Pozvánky Jasoně a Drsoně, Výpravy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář