Švejkování s Mikešem krajem J.Lady

V sobotu 25. Adidas Zx 850 Homme května jsme vyrazili s menší skupinkou jasmíňáků na malý výlet do kraje J.Lady,do jeho rodné vsi Hrusice. Putováním po kraji nás vedla především mystery keš, která nám ukázala místa působení kocoura Mikeše v Hrusicích. adidas zx Všechny její zastávky a úkoly jsme splnili úspěšně, bohužel ale pro nás jsme si pro nedostatek času nemohli dovolit odlovit její poklad na finálních souřadnicích až příliš odchýlených od našeho kurzu další cesty. air max 90 bianco donna

Zamávali jsme tedy malebným Hrusicím,spokojeni jen s náhražkou dvou nalezených tradiček a vyšlápli si k dalšímu místu dnešní výpravy, Ondřejovské hvězdárně. Yeezy Boost 750 Tady už nám elán a síly docházel, jelikož se spusztilo parno a dusno před bouřkou a my museli šlapat do kopečka. new balance 993 outlet Zdárně jsme ale všichni zvládli i tuto etapu a odměnou nám byla další tradička a prohlídka areálu hvězdárny s Petrovým odborným výkladem. Nike Air Max 90 2015 Pour Femme Bohužel ale bez přístupu do kopulí. Chaussures Asics Femme   A už nás čekal jen sestup dolů do dědiny podporovaný slíbenou zmrzlinou, kde po osvěžujícím odpočinku jsme ve zbývajícím čase při čekání na autobus sepokusili ještě o jednu multinu. Phil McConkey Ale ani ta nám dnes nebyla souzena – špatná konstelace hvězd, chybný výpočet nebo že bynám v Hrusicích přeběhla přes cestu černá kočka? Smůlou to ale nejspíš nebylo, protože štěstí nakonec přece jen stálo při nás,alespoń co se týče počasí. Nezmokli jsme ani kapkou deště a největší průtrž i s kroupa ma se strhla až když jsme jeli autobusem zpět do Prahy. Nike Air Presto Homme I přes nepřízeň osudu v geocachingovém hledání jsme si z výpravy odnesli spoustu zážitků i poznání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výpravy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář