Slunečnicová výprava za odměnu – „Blátivá klouzačka“

V neděli 18.5. Nike Air Max 95 Homme se skupinka nejodvážnějších dobrodruhů vydala na námořnickou výpravu. PURE BOOST Vzhledem k počasí a nelehkým úkolům, nike air force 1 low hombre které nás na cestě čekaly, Nike Blazer Low femme byla odvaha a duše dobrodruha opravdu potřeba. Nike Air Max 2017 Dames Proto se s námi na výpravu mohli vydat jen ti, comprar mochilas kanken kteří během roku plněním zkoušek prokázali, adidas gazelle homme bleu že si umí vážit věcí, Nike Air Max 2017 blanche Homme lidí okolo sebe i sami sebe – všechny tyto schopnosti jsme na cestě do cíle hojně využili! Ještě jednou gratulujeme všem námořníkům, že se na výpravu vůbec dostali, a že ji výborně zvládli. New Balance 530 homme Ostatním budeme držet palce do podobné hry v příštím roce!:) Díky fotografovi Péťovi se můžete podívat na pár obrázků z našeho dobrodružství:

Na cestě tam ještě vůbec netušíme, jaké dobrodružství nás čeká:)

Na cestě tam ještě vůbec netušíme, jaké dobrodružství nás čeká:)

Péťa fotí mapu na začátku cesty - ještě se bude hodit!

Péťa fotí mapu na začátku cesty – ještě se bude hodit!

IMG_5440 – kopie A tady už jsme v cíli - sušíme všechno, co se dá a užíváme si zasloužený oběd:) A tady už jsme v cíli – sušíme všechno,

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, klub Slunečnice, Výpravy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář