Reportáž z mikulášské výpravy

6.prosince 2014 – svátek sv. Mikuláše.DSC01785   I k nám do klubovny Mikuláš zavítal a chtěl se snámi podělit o nějaké ty dárky … jenomže spolu s ním přišli i čerti. nike air max 1 ultra moire homme Ale tentokrát ne na nás, New Balance 999 femme vždyť jsme celý rok tak neskutečně hodní 😉 , že na nás nemohli nic špatného najít, Nike Air Max pas cher

ale odnesli si do pekla právě Mikuláše a my přišli o nadílku. Jenomže jsme se rozhodli, adidas yeezy boost 750 hombre že to tak nenecháme a Mikuláše osvobodíme z pekelného chřtánu. GS Air Jordan 7 Stálo nás to hodně úsilí, Air Jordan 9 námahy a přemýšlení, Michael Strahan Jersey jak vyzrát nad těmi pekelníky a splnit jejich zapeklité úkoly a soutěže a získat tak 7 klíčů od pekelných bran. Některým to šlo lehce, snadno a rychle, Nike Air Max Tavas jiní se museli více namáhat až se z toho zpotili, nebo že by to byl malý deštík, ani který nám však nezabránil ve vytyčeném úkolu ? Nakonec ale přece jen všichni uspěli a Mikuláše osvobodili ze zajetí. Parajumpers Californian Newport   Tak nějak proběhla letošní malá mikulášská jasmínovská výprava za výrazného přispění v organizaci našich starších kamarádů připravující se na roli budoucích praktikantů a vedoucích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Aktuality, Výpravy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář