Predtáborová výprava

Máte rádi dobrodružství? Pak bychom vám rádi nabídli naši víkendovou výpravu (23. nike free 5.0 hombre – 25.6.2017), Nike Foamposite One
která se bude konat co by kamenem dohodil od Červené Řečice u Pelhřimova, kam dojedeme autobusem z Prahy. fjallraven kanken backpack outlet Z Červené Řečice nás pak čeká dobrodružná cesta lesem až do chatového tábora, nike air max 2017 goedkoop který máme na víkend k dispozici. Tábor se nachází v krásném místě uprostřed lesa, New Balance 247 mujer kde budeme jen my a pes z Pětipes :) Čekají nás hry v lese, oheň a také večerní bojovka. New Balance 420 femme Vařit si budeme sami a spát budeme v chatičkách. Akce je předtáborová, Nike Air Yeezy 2 tj. dostanou přednost Ti, Nike Air Max Thea Homme Rouge kteří s námi jedou na tábor. Přihlášení na webu nejpozději do neděle 18.6.2017 na webu. Adidas Yeezy 350 Homme Odjezd bude autobusem v pátek v 15:15 z Roztyl, Cam Stewart Jersey návrat v neděli v podvečer.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výpravy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář