Kým ještě jsem?

Na této schůzce jsme se bavili o tom, Baylor Bears „co dalšího patří na náš erb“, asics gel lyte 5 mujer verdes čím dalším se vyznačuje každý z nás. ZX 750 Dokončovali jsme věty typu : „když se ráno probudím…“, Nike Air Max Goedkoop „mám radost, ADIDAS ULTRA BOOST Uncaged když…“, adidas ultra boost femme „mrzí mě, Canotte Boston Celtics že..“ apod. Chicago Bulls To by jeden nevěřil jak moc se mohou odpovědi lišit! V druhém kole jsme hádali, Nike Air Max 1 Heren zwart jak asi dokončili věty naši kamarádi a spousta z nás odhadovala docela přesně. Mens Air Jordan 10 Nejúspěšnější jsme byli v odhadování toho,

Příspěvek byl publikován v rubrice klub Slunečnice, Slunečnice ve školním roce 2011/12 se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Kým ještě jsem?

  1. HrochanNo Gravatar napsal:

    Co mají všichni rádi? Tipuji zmrzlinu. Vanilkovou s čokoládou. Tu mám moc rád:-) Nebo to budou školní prázdniny. Ty mám taky oblíbené. Jasmíňáci budou mít asi nejoblíbenější jasmínové schůzky, výpravy a tábory. Takže tipuji jasmínové akce a legrace. Tak co uhodl jsem?

Napsat komentář