Informační schůzka

Ahoj Jasmíňáci, asics buty męskie Dnes, Nike Free 5.0 Heren 2.11.2011 jsme na schůzce Duhy Jasmín mimo jiné informovali co se nachází na stránkách Duhy a jak se případně i zaregistrovat. Maglie New Orleans Pelicans Dále jsme si také povídali o příspěvcích, Adidas buty męskie o procházení fotek a dalších zajímavých věcech. Nike Roshe Run Homme Mimo jiné jsme dnes na schůzce také hráli hry. Jordan 4 Sale Běhali jsme kolem židlí a některým to moc nešlo. asics kayano 21 hombre Mají co vylepšovat. new balance france Ale dneska také dobrá atmosféra. Air Jordan 2 Homme Doufám, Nike Air Max BW že s některými z dnešní schůzky se uvidíme na sobotní výpravě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Slunečnice ve školním roce 2011/12 se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Informační schůzka

  1. andelNo Gravatar napsal:

    Díky, Čerte, za nejčerstvější novinky – bezva, že máme na webu takového reportéra:)
    Mně se schůzka taky moc líbila. Mám pocit, že běhací hra „na Jasmínový web“ šla všem-někdo pozorně poslouchal a rychle běhal, někdo dobře vyprávěl.. Ještě větší radost jsem ale měla z toho, že nám všem moc pěkně šlo hraní (předvádění) pocitů – ještě se nám to bude hodit na dalších schůzkách:)

Napsat komentář