Vyjadřování pocitů a „čtení“ pocitů

Dneska jsme uskutečnili další schůzku Duhy Jasmín, která se konala jako obvykle v našem tradičním čase a to od 15:00 v klubovně. cheap bns gold Dneska jsme si zprvu povídali o předešlé výpravě (5.11. nike air max 90 hyperfuse femme Kutná hora) a co nás v tomto kalendářním roce ještě čeká a nemine. Geoff Schwartz Bavili jsme se o poslední listopadové akci, která se koná 25.11.2011 (Noc dlouhých stínů). New Balance 247 femme A také o první prosincové akci, která se uskuteční 9.-11.12.2011 v Kamenici u Humpolce. louboutin soldes Poté jsme hráli několik her. Chaussures Asics Femme Hlavně na pobavení a odvahu. Russell Wilson – Wisconsin Badgers Děkuji za hojnou účast na dnešní schůzce, a doufejme, že i na další schůzku (16.11.) se dostaví také solidní počet účastníků.

Příspěvek byl publikován v rubrice klub Slunečnice, Slunečnice ve školním roce 2011/12 se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Vyjadřování pocitů a „čtení“ pocitů

  1. andelNo Gravatar napsal:

    Jo, jo, máš pravdu, Čerte, taky mi tato schůzka připadala zábavná. A je i pravda, že oceňuji odvahu všech, kdo se pustili do „předvádění“ pocitů – asi jsme všichni zjistili, že to zdaleka není tak snadné, jak to vypadá. A co teprve-„čtení“-porozumění tomu, jaký pocit ten druhý ukazuje!..Nebo se pletu? Připadalo to někomu snadné?..Uvidíme na dalších schůzkách:)

    • ČertNo Gravatar napsal:

      No lehké to nebylo, ale máš Anděli prawdu, že těm menším děckám se podařilo se wžít do role, která je také v žiwotě může potkat. No uwidíme w dalších schůzkách. Ale zase je dobře, že se prckowé takhle wyřádí a poté už se částečně uklidní. Dobrá práce z Twojí a od wšech wedoucích, kteří se podíleli na příprawě.

Napsat komentář